HAKKIMIZDA
Özsa Diyaliz Merkezi 2008 yılında kurulmuştur. 26+1 makina kapasitesine sahip olup, hizmet anlayışıyla;

Hastalarımızın sağlığını ve memnuniyetini en üst düzeyde önemseyen uzman kadromuz, sorumluluklarının farkında olmak ile beraber, hasta sağlığını ve hemodiyaliz alanındaki gelişmeleri, sürekli ve düzenli güncel eğitimlere katılarak takip etmektedirler.

Diyaliz merkezimizin SSK, Bağkur, Emekli Sandığı ve yurtdışından gelen hastalarımızın sigortalarıyla anlaşması vardır.

Merkezimiz 410m2 alana kurulu 27 makina kapasiteli 1 tanesi hepatit b ve 26 tanesi negatif (-) olarak kullanılmaktadır.hepatit b hastaları için ayrı salonumuz mevcuttur.

Hemodiyalizin olmazsa olması kalite göstergesi su sistemimiz 40 makina kapasiteli olup online su sistemidir.rutin olarak su kalitesi mikrobiyolojik ve kimyasal olarak istanbul çevre laboratuvarında ve adapazarı halk sağlığı laboratuvarında kontrol edilmektedir.

Su kesintilerinde seanslarımızı aksatmamak için 50 ton kapasiteli su deposu ve elektrik kesintilerinde hemen devreye girebilen 132 kwa’lık jeneratörümüz mevcuttur.

Salonlarımız klimalı olup her hasta yatağında lcd tv ,wireless hizmeti mevcuttur. Yataklarımız elektronik kumandalı olup hastalarımızın seans esnasında rahat bir diyaliz geçirmeleri sağlanmaktadır.

Hastalarımız için ayrı soyunma odaları , bekleme salonu , mescit mevcuttur.

Merkezimizde 1 uzman hekim, 1 mesul müdür ve hemodiyaliz hekimi, 1 diyetisyen, 1 hemşire, 5 diyaliz teknikeri, 2 kadın yardımcı personel, 1 yardımcı erkek personel, 1 danışma personelimiz mevcuttur.

SGK anlaşmalı diyaliz merkezlerimize başvuran hastalarımız, özel servis araçlarımız ile adreslerinden alınıp, tedavileri tamamlandıktan sonra tekrar adreslerine personellerimiz ve servis araçlarımız tarafınca rahat bir şekilde ulaştırılmaktadır.
 

MİSYONUMUZ

Dürüst, saygılı, ilkeli ve itibarlı ilişki kurmak.

Sağlık hizmetinde insan odaklı, güvenilir, çevreye duyarlı, hasta güvenliğini ve hastaların sosyal değer yargılarını önemseyen, personelin çalışma koşulları ile ilgili taleplerini göz önünde tutan, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren yönetim anlayışını kurum kültürü haline dönüştürmektedir. Resmi kurumlar, çalışanlarımız, hasta ve hasta yakınlarımız ve iş ortaklarımız ile misyonumuza uygun ilişiler geliştirerek sürdürülebilir bir hizmet kalitesi sunmak.

VİZYONUMUZ

Yaşam kaliteniz bizimle yükselsin.

Sunduğumuz sağlık hizmeti standartlarının yükseltilmesi için, tecrübeli ve uzman eğitim kadromuzla tıbbi ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, elde ettiğimiz bilgi ve deneyimlerimizi, hastalarımızın ve çalışanlarımızın hizmetine sunarak, bilimsel çalışmalarla bölgemizin referans hastanesi olmaktır.

POLİTİKAMIZ

  • Sağlık Bakanlığı mevzuatları doğrultusunda Hizmet Kalite Standartlarının şartlarına uyarak etkinlik ve verimliliğin sürekli olmasını sağlamak

  • Çalışan memnuniyetini göz önüne alarak hastaların ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak

  • Kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak güler yüzlü, yetenekli, bilgili ve deneyimli ekiplerimizle güvenilir sağlık hizmeti vermek

  • Sosyal dayanışma sağlayarak temiz, güvenli, düzenli ve katılımcı bir çalışma ortamı sağlamak

  • Birimler arasında koordinasyonu sağlamak, personelimizin gelişmesini sürekli kılmak ve motivasyonunu arttırmak amacıyla eğitimler düzenlemek

  • Değişime açık olmak ve sürekli kendimizi geliştirmek.

 
 
 
Pro WEB