1
HAKKIMIZDA
ÖZ-SA Diyaliz Merkezi 2008 yılında kurulmuştur. 27+1 cihaz kapasitesine sahip olup, hizmet anlayışıyla tecrübeli ve deneyimli hemodiyaliz hekimi, hemodiyaliz hemşiresi ve sağlık çalışanları ile üst düzey hizmet vermeye devam etmektedir.

Diyaliz merkezimizin SSK, BAĞ-KUR, Emekli Sandığı ve yurtdışından gelen hastalarımızın sigortalarıyla anlaşması vardır.

Merkezimiz, 410 m2 alana kurulu ve 27+1 makina kapasiteli 1 tanesi Hepatit B ve 26 tanesi Negatif (-) olarak kullanılmaktadır. Hepatit B hastaları için ayrı salonlarımız mevcuttur. Uzman Hekim olarak Kenan Evren Öztop hizmet vermektedir.

Hemodiyalizin olmazsa olmazı, kalite göstergesi su sistemimiz 30 makina kapasiteli olup yine Türkiye'de sayılı merkezlerin de olan online su sistemidir. Rutin olarak su kalitesi mikrobiyolojik ve kimyasal olarak İstanbul Hıfzıssıhha Merkezi'nde kontrol edilmektedir.

Su kesintilerinde seanslarımızı aksatmamak için 50 ton kapasiteli su deposu ve elektrik kesintilerinde hemen devreye girebilen 132 KWA'lık jeneratörümüz mevcuttur.
Salonlarımız klimalı olup her hasta yatağında LCD TV, kulaklık, Wireless hizmeti mevcuttur. Yataklarımız elektronik kumandalı olup hastalarımızın seans esnasında rahat bir diyaliz geçirmeleri sağlamaktadır.
Hastalarımız için ayrı soyunma odaları, bekleme salonları, ibadethane, abdesthane hasta yakınları için dinlenme odası ve çay servisi mevcuttur.

Merkezimiz de 1 uzman hekim, 1 mesul müdür ve hemodiyaliz hekimi, 1 diyetisyen, 2 hemşire,4 diyaliz teknikeri, 7 şoför, 2 kadın yardımcı personel, 2 erkek yardımcı personel,1 teknisyen, 1 danışman personelimiz mevcuttur.
 Klimalı 8 adet servis aracımızla Sakarya'nın tüm ilçe ve köylerine servis hizmeti vermekteyiz.

MİSYON

2010 yılında kurulan diyaliz merkezimiz hemodiyaliz hastalarına tedavi hizmeti sunmaktır. İnsanın en değerli varlık olduğu bilinci ile çıktığımız bu yolda hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile çalışarak sunduğumuz hizmetin her zaman en iyisini hedeflemekteyiz.

VİZYON

Stratejimiz dünya standartlarına uygun olarak üst düzey tedavi kalitesi ile son dönem böbrek hastalığı bulunan hastaların yaşam süresi ve yaşam kalitesini yüksek tutmak ve Türkiye’de diyaliz sektöründe önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktır.
 
 
 
Pro WEB